سوئیچ پذیرندگی داریو

سوئیچ پرداخت داریو یک سامانه پرداخت کامل و ماژولار می باشد که متشکل از زیر سیستم های سوئیچ مدیریت پذیرنده، مدیریت کارت، اعتبارسنجی، Front Office و Back Office است. از وظایف اصلی این سامانه میتوان به پردازش تراکنش های مبتنی بر کارت اشاره کردکه از کانال های مختلف نظیر خودپرداز، پایانه های فروش، اینترنت، موبایل، تلفن، کیوسک، USSD و سایر سوئیچ ها ارسال میگردند. از سوی دیگر با توجه به معرفی شبکه های شتاب و شاپرک از سمت بانک مرکزی، تمامی تست های لازم جهت اتصال سوئیچ داریو به این دو سوئیچ با موفقیت انجام شده است لذا امکان ارائه سوئیچ در حالت سوئیچ کامل بانکی و اتصال به شبکه شتاب، سوئیچ پذیرنده و اتصال به شبکه شاپرک و یا سوئیچ واسط در پروژه های خاص نظیر سوئیچ تفکیک و تجمیع خزانه را دارد.

داریو نام تجاری این محصول می باشد که به معنی دارنده همه خوبی ها است.

خـــدمـــات قابل ارائــــــه رایان پارسی

شرکت رایان پارسی با استفاده از متخصصان خبره خود در زمینه برنامه نویسی و تجزیه و تحلیل نوع رفتار مشتری فعالیت های گسترده ای در زمینه تولید محصولات نرم افزاری که ارتباطی دائمی با مشتریان خود دارند را به انجام رسانیده است. عمده محصولات در زمینه پرداخت های الکترونیک و نرم افزارهای حوزه صنعت نفت طراحی و تولید شده اند.

درگاه پرداخت اینترنتی IPG

درگاه پرداخت اینترنتی رایان پارسی امکان پرداخت آنلاین وجوه مشتریان وب‌ سایت‌های عرضه‌کننده کالا و خدمات را با بالاترین سطح امنیت فراهم می‌کند.

نرم افزار یو اس اس دی USSD

شرکت رایان پارسی، با بهره گیری از نیروهای متخصص و با سابقه در زمینه راه اندازی سیستمهای پرداخت موبایلی با استفاده از پروتکل USSD، آماده ارایه راه حلهای خود به بانکها و شرکتهای پرداخت می‌باشد.

پایانه فروش POS

شرکت رایان پارسی با پشتیبانی از صدها هزار دستگاه کارتخوان و شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور، یکی از پیشگامان ارائه خدمات پایانه‌های فروشگاهی در کشور است.

نرم افزار جامع صادرات نفت

حوزه عملکرد این نرم افزار از صدور فرمان برای خطوط پالایشگاه تا کنترل و باز و بسته کردن خروجی میترها و ارسال آن به کشتی، در دریا است.

باشگـــــاه مشتــــــریان

باشگاه مشتریان برای تامین نیازها و ایجاد منافع بیشتر مشتریان در برندهای تجاری شکل می‌گیرد. گردآمدن مشتریان در یک تشکل ارزش مشتریان را بیشتر نموده و حس وفاداری آنها را به مجموعه‌ها نیز بیشتر می کند. معمولاً باشگاه مشتریان همراه با اجرای برنامه وفاداری خواهد بود.باشگاه مشتریان دارای ویژگی‌های مختلفی است از جمله: ارتباط بر پایه گفتگو، ارزش‌گرا بر پایه ایجاد منافع مادی و غیر مادی که هدف آن ایجاد یک رابطه عاطفی بین مشتری و عرضه کننده خدمات یا کالا است که البته با رفتار اعضاء شکل خواهد گرفت و کمک می‌کند به اینکه آن را از سایر موارد مشابه مانند باشگاههای تفریحی، تخفیفی، وفاداری و... متمایز نماید.

آخرین خبر ها

اخذ نمایندگی شرکت سانیارد الکترونیک
اخذ نمایندگی شرکت سانیارد الکترونیک

1397/07/18

شرکت رایان‌پارسی نمایندگی فروش محصولات شرکت "سانیارد الکترونیک" در ایران شد. ...


‎شرکت های  پرداخت‌یار فعالیت رسمی خود را آغاز کردند
‎شرکت های پرداخت‌یار فعالیت رسمی خود را آغاز کردند

1397/06/12

پس از نهایی شدن فرآیند تست برخی شرکت‌های پرداخت‌‌یار، از یازدهم شهریورماه ۹۷، برای اولین بار طی مراسمی شش شرکت پرداخت‌یار با شاپرک تفاهم‌نامه امضا کردند تا فعالیت خود را به‌طور رسمی آغاز کنن ...


رسمیت یافتن پرداخت‌یارها؛ گامی برای تصحیح زیست‌بوم پرداخت الکترونیک
رسمیت یافتن پرداخت‌یارها؛ گامی برای تصحیح زیست‌بوم پرداخت الکترونیک

1397/06/12

فعالیت شرکت‌های پرداخت‌یار سرانجام پس از کش‌وقوس‌های فراوان از روز یکشنبه، یازدهم شهریور ماه ۹۷ با امضای موافقتنامه میان برخی از این شرکت‌ها و شرکت محترم شاپرک به صورت رسمی آغاز شد تا به این ...


اخبار برگزیده

مراحل دریافت دستگاه کارت خوان