137

رایان‌پارسی به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی پیوست

نظر : 0

شرکت اندیشه هوشمند رایان پارسی پس از ارزیابی‌های کمیته تعیین صلاحیت شرکت‌ها و نهادهای دانش‌بنیان، به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی پیوست.

شرکت اندیشه هوشمند رایان پارسی پس از ارزیابی‌های کمیته تعیین صلاحیت شرکت‌ها و نهادهای دانش‌بنیان، به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی پیوست.

به نقل از ایمان اسدی، مدیرعامل شرکت رایان پارسی از مدتی پیش کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان با بررسی مستندات این شرکت و تایید اولیه از سوی کارگروه، جلسات مصاحبه و بازدید حضوری از کادر اجرایی شرکت و نیروهای تولید و توسعه محصول، برگزار شد. در جریان این فرآیندها، اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات ارائه شده از طرف شرکت از لحاظ قابلیت‌های فنی، بهره‌گیری از نوآوری‌های خلاقانه و به کارگیری فرآیندهای تحقیق و توسعه در چهار محصول مورد ارزیابی قرار گرفت و در نهایت بر اساس بررسی و نظارت کمیته ارزیابی و برآورد صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان، در هر چهار محصول بررسی شده شامل1- خدمات سوئیچ دارندگی و پذیرندگی داریو، 2- نرم‌افزار جامع صادرات نفت ایران(سامانه صنا)، 3- نرم‌افزار مدیریت پایانه‌های فروش شامل پرداخت با QR و موبایل پوز 4- زیرساخت ابری خدمات فینتک را به عنوان محصولات دانش‌بنیان این شرکت تایید و شرکت رایان پارسی به عنوان شرکت تولیدی دارای فعالیت، دانش‌بنیان اعلام شد.

گفتنی است شرکت رایان‌پارسی با اخذ این تاییدیه، طبق قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، می‌تواند از امتیازاتی همچون امکانات صندوق نوآوری شرکت‌های دانش بنیان و مشوق‌های مالیاتی و گمرکی بهره‌مند شود و بر این اساس مشتریان این شرکت نیز می‌توانند از تسهیلات حمایتی شرکت‌های دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری و ابداعات، در رابطه با کالاهای دانش‌بنیان این شرکت برخوردار شوند.

شرکت رایان‌پارسی به عنوان ارائه‌دهنده خدمات نوین پرداخت الکترونیکی با هدف توسعه ابزارهای پرداخت الکترونیکی فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده است و با اخذ تفاهم نامه پرداخت‌یاری از سوی شرکت شاپرک بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران توانسته است به دستاوردهای مهمی همچون ارائه ابزارهای نوین و دیجیتال نائل شود و هم‌اکنون در مقام یکی از نخستین شرکت‌های پرداخت‌یار در ایران مشغول به ارائه خدمات است. این شرکت در نظر دارد تا در آینده محصولات و خدمات جدید را با تکیه بر فناوری نوین در مسیر خط‌مشی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان تولید و ارائه کند تا ضمن تطبیق با  استانداردها و محصولات همراه با تکنولوژی‌های روز، از مزایای قانونی شرکت‌های دانش بنیان بهره‌مند شود.

دانش و تکنولوژی جزئی جدایی‌ناپذیر از دارایی رایان پارسی است و امید است با تداوم این تلاش‌ها، موفقیت‌های روزافزونی را در رایان پارسی شاهد و نقش‌آفرینی فعالی در این صنعت داشته باشیم.

تجارت الکترونیک,