127

رونمایی رایان پارسی از جدیدترین محصولاتش

نظر : 0

رایان پارسی به زودی از جدیدترین محصولات خود در حوزه پرداخت الکترونیک متمرکز بر پرداخت بدون حضور کارت رونمایی خواهد کرد.

رایان پارسی به زودی از جدیدترین محصولات خود در حوزه پرداخت الکترونیک متمرکز بر پرداخت بدون حضور کارت رونمایی خواهد کرد.

با افزایش تقاضا در زمینه پرداخت الکترونیک و در راستای آن پرداخت‌های موبایلی، طیف وسیعی از محصولات موثر با کاربرد گسترده در این زمینه عرضه شده است تا مبادلات به صورت سریع، آسان و ایمن انجام شود.

رایان پارسی با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی درخور نیاز بازار، محصولات خود را با قابلیت ترسیم سریع و داینامیک کیوآرکد برای هر تراکنش به صورت مجزا بدون نیاز به نرم افزار در تلفن همراه و مدیریت کیف پول، طراحی و پیاده سازی کرده است. این محصولات برای خرده‌فروشی‌ها، رستوران‌ها، مراکز سرگرمی، جایگاه‌های عرضه سوخت‌ مانند پمپ بنزین، سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌هایی از این دسته مناسب خواهد بود. همچنین از ویژگی‌های مهم این محصولات که باعث تمایز آن‌ها نسبت به سایر ابزارهای پذیرش شده است، قیمت مناسب، عملکرد چندگانه و نبود راه حل مشابه آن‌ها است.

همچنین پرداخت بدون حضور کارت به راحتی در هر کسب و کاری فراهم می‌شود و با توجه به هزینه‌های بالا در رول‌های مصرفی دستگاه‌های کارتخوان، این محصولات با تولید رسید دیجیتال می‌تواند به حفظ محیط‌زیست و کاهش هزینه‌های پشتیبانی کمک شایان توجهی نماید.

شرکت اندیشه هوشمند رایان پارسی به عنوان یکی از نخستین شرکت‌های پرداخت‌یار در ایران و پیشرو در حوزه پرداخت الکترونیک، به منظور تامین تجهیزات و خدمات مورد نیاز شبکه پرداخت الکترونیک، همواره با پیش‌بینی نیازهای حوزه مالی در کشور و ارائه پیشنهاد ارزشمند برای مشتری، تلاش کرده است تا در حوزه پرداخت الکترونیک، حضوری تاثیرگذار داشته باشد و با هدف توسعه ابزارهای حوزه پرداخت، محصولی متمایز ارائه کند که از آن‌چه تاکنون دیده‌اید متفاوت و برتر باشد.

از دیگر محصولات رایان پارسی می‌توان به چتر رایان و زیرساخت سرویس ابری خدمات اشاره کرد که مناسب برای شرکتها و توسعه‌دهندگان خواهد بود و  با ارائه بیش از 100 خدمت و مستندات به‌روز، آماده یکپارچه شدن با کسب و کارهای گوناگون است.

 

تجارت الکترونیک,