134

معرفی محصولات و خدمات جدید شرکت اندیشه هوشمند رایان پارسی در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

نظر : 0

شرکت رایان پارسی در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از اپلیکیشن پاسل و دستگاه‌های پرداخت موبایلی VQR900 و VQR910 رونمایی کرد.

شرکت رایان پارسی در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از اپلیکیشن پاسل و دستگاه‌های پرداخت موبایلی VQR900 و VQR910 رونمایی کرد. همچنین کارگاه‌ ارائه محصول، با موضوع چرخه محصولات و سرویس‌های رایان پارسی، از ابتدا تا آینده برگزار شد.

اپلیکیشن پاسل محصولی جامع و متفاوت است که خدمات متنوعی، نظیر خرید شارژ، خرید بسته اینترنتی، مشاهده موجودی، پرداخت قبض(خدماتی یا موبایل)، کارت به کارت و پرداخت سریع با QR عرضه می‌کند و به وسیله آن می‌توان از خدمات کیف پول، جوایز و تخفیفات بهره‌مند شد.

همچنین دو دستگاه پرداخت موبایلی VQR900 و VQR910، تولیدکنندگان QR با قابلیت اسکن داینامیک هستند و نسل جدیدی در حوزه سخت افزارهای پرداخت الکترونیک محسوب می‌شوند که علاوه بر امکان ارائه تجربه پرداخت راحت‌تر و سریع‌تر، دارای قیمت مناسب و عملکرد چندگانه هستند و با صدور رسید دیجیتال از منابع طبیعی محافظت می‌کنند.

در سالن ارائه محصول، از سال شروع به فعالیت شرکت رایان پارسی با انجام پروژه ارز دیجیتال تا به امروز با ارائه سخت افزارها و نرم افزارهای رایان پارسی، سخنرانی جامعی برگزار شد.  راهکارهای جامع در پرداخت الکترونیک، مدیریت پذیرندگان، باشگاه مشتریان، سوئیچ پذیرندگی، انواع دستگاه پایانه فروش، درگاه پرداخت اینترنتی و مواردی از این دسته، از موضوعات دیگری بودند که در این کارگاه ارائه شد.