سوئیچ پذیرندگی داریو

سوئیچ پرداخت داریو یک سامانه پرداخت کامل و ماژولار می باشد که متشکل از زیر سیستم های سوئیچ مدیریت پذیرنده، مدیریت کارت، اعتبارسنجی، Front Office و Back Office است. از وظایف اصلی این سامانه میتوان به پردازش تراکنش های مبتنی بر کارت اشاره کردکه از کانال های مختلف نظیر خودپرداز، پایانه های فروش، اینترنت، موبایل، تلفن، کیوسک، USSD و سایر سوئیچ ها ارسال میگردند. از سوی دیگر با توجه به معرفی شبکه های شتاب و شاپرک از سمت بانک مرکزی، تمامی تست های لازم جهت اتصال سوئیچ داریو به این دو سوئیچ با موفقیت انجام شده است لذا امکان ارائه سوئیچ در حالت سوئیچ کامل بانکی و اتصال به شبکه شتاب، سوئیچ پذیرنده و اتصال به شبکه شاپرک و یا سوئیچ واسط در پروژه های خاص نظیر سوئیچ تفکیک و تجمیع خزانه را دارد.

داریو نام تجاری این محصول می باشد که به معنی دارنده همه خوبی ها است.

خـــدمـــات قابل ارائــــــه رایان پارسی

شرکت رایان پارسی با استفاده از متخصصان خبره خود در زمینه برنامه نویسی و تجزیه و تحلیل نوع رفتار مشتری فعالیت های گسترده ای در زمینه تولید محصولات نرم افزاری که ارتباطی دائمی با مشتریان خود دارند را به انجام رسانیده است. عمده محصولات در زمینه پرداخت های الکترونیک و نرم افزارهای حوزه صنعت نفت طراحی و تولید شده اند.

درگاه پرداخت اینترنتی IPG

درگاه پرداخت اینترنتی رایان پارسی امکان پرداخت آنلاین وجوه مشتریان وب‌ سایت‌های عرضه‌کننده کالا و خدمات را با بالاترین سطح امنیت فراهم می‌کند.

نرم افزار یو اس اس دی USSD

شرکت رایان پارسی، با بهره گیری از نیروهای متخصص و با سابقه در زمینه راه اندازی سیستمهای پرداخت موبایلی با استفاده از پروتکل USSD، آماده ارایه راه حلهای خود به بانکها و شرکتهای پرداخت می‌باشد.

پایانه فروش POS

شرکت رایان پارسی با پشتیبانی از صدها هزار دستگاه کارتخوان و شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور، یکی از پیشگامان ارائه خدمات پایانه‌های فروشگاهی در کشور است.

نرم افزار جامع صادرات نفت

حوزه عملکرد این نرم افزار از صدور فرمان برای خطوط پالایشگاه تا کنترل و باز و بسته کردن خروجی میترها و ارسال آن به کشتی، در دریا است.

باشگـــــاه مشتــــــریان

باشگاه مشتریان برای تامین نیازها و ایجاد منافع بیشتر مشتریان در برندهای تجاری شکل می‌گیرد. گردآمدن مشتریان در یک تشکل ارزش مشتریان را بیشتر نموده و حس وفاداری آنها را به مجموعه‌ها نیز بیشتر می کند. معمولاً باشگاه مشتریان همراه با اجرای برنامه وفاداری خواهد بود.باشگاه مشتریان دارای ویژگی‌های مختلفی است از جمله: ارتباط بر پایه گفتگو، ارزش‌گرا بر پایه ایجاد منافع مادی و غیر مادی که هدف آن ایجاد یک رابطه عاطفی بین مشتری و عرضه کننده خدمات یا کالا است که البته با رفتار اعضاء شکل خواهد گرفت و کمک می‌کند به اینکه آن را از سایر موارد مشابه مانند باشگاههای تفریحی، تخفیفی، وفاداری و... متمایز نماید.

آخرین خبر ها

رایان‌پارسی به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی پیوست
رایان‌پارسی به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی پیوست

1398/02/23

شرکت اندیشه هوشمند رایان پارسی پس از ارزیابی‌های کمیته تعیین صلاحیت شرکت‌ها و نهادهای دانش‌بنیان، به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی پیوست. ...


معرفی محصولات و خدمات جدید شرکت اندیشه هوشمند رایان پارسی در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت
معرفی محصولات و خدمات جدید شرکت اندیشه هوشمند رایان پارسی در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

1397/12/05

شرکت رایان پارسی در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از اپلیکیشن پاسل و دستگاه‌های پرداخت موبایلی VQR900 و VQR910 رونمایی کرد. ...


اندیشه هوشمند رایان پارسی حامی محیط زیست
اندیشه هوشمند رایان پارسی حامی محیط زیست

1397/12/05

رایان پارسی به عنوان شرکتی پیشگام در صنعت فناوری اطلاعات، نقش به سزایی در حفظ منابع طبیعی و رفع معضلات زیست محیطی ایفا می‌کند. ...


اخبار برگزیده

مراحل دریافت دستگاه کارت خوان