درگاه پرداخت اینترنتی

درگاه پرداخت اینترنتی رایان پارسی امکان پرداخت آنلاین را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. مشتری پس از تکمیل مراحل انتخاب محصول یا خدمت مورد نظر، در مرحله آخر وارد درگاه پرداخت اینترنتی شده و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود شامل شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضا و کد اعتبارسنجی (CVV2) پرداخت خود را به آسانی انجام می‌دهد.

اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای جدید پرداخت، این امکان را برای افراد فراهم آورده تا هرگونه عملیات پرداخت را بدون حضور کارت و از طریق اینترنت انجام دهند. به منظور ارائه خدمات نوین بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعات حضوری و انجام خدمات بانکداری الکترونیک فروشندگان کالا و خدمات می توانند با اتصال فروشگاه مجازی خود به سامانه پرداخت اینترنتی به سادگی و سرعت بالا، کالای خود را بفروشند و خدمات ارائه دهند.

شمار فروشگاه‌های اینترنتی روز به روز بیشتر، اینترنت در دسترس‌تر و شوق خرید اینترنتی میان مردم هم بیشتر می‌شود. در این میان نقش پرداخت اینترنتی هم پررنگ است. چرا که فروشندگان و هم خریداران برای دردسر کمتر، گرایش بیشتری به این گونه پرداخت دارند. برای پرداخت آنلاین باید بستری فراهم شود که جابه‌جایی پول در شبکه‌ی بانکی به سادگی انجام گیرد.

آسودگی خیال با پرداختی ایمن را در درگاه پرداخت اینترنتی رایان پارسی تجربه نمایید.

برای درخواست درگاه اینترنتی می توانید با کلیک کردن روی گزینه مربوطه به سامانه ثبت نام دسترسی پیدا کنید و یا در خصوص مشاوره با شماره 88613098 تماس بگیرید.

مزایا و قابلیت‌های درگاه اینترنتی IPG رایان پارسی

ارائه گزارش‌های متنوع پرداخت به صورت آنلاین
ارائه خدمات تسهیم وجوه
ارائه خدمات کاملاً رایگان به کلیه پذیرندگان
امکان انجام تراکنش های خرید
شارژ آنی سیم کارت تلفن همراه
امکان انجام عملیات خرید با شناسه اختصاصی
پرداخت قبوض
امکان استفاده از درگاه امن (به صورت رمز نگاری شده)