محصولات و خدمات رایان پارسی در یک نگاه

هدف از تشکیل شرکت‌های پرداخت الکترونیک، توسعه و مدیریت خدمات الکترونیکی ایمن با رویکردی جدید مطابق با استانداردهای جهانی است. با توجه به اهمیتی که فناوری اطلاعات در تسهیل سبک زندگی دارد، خدماتی که شرکت‌های ارائه‌دهنده پرداخت الکترونیک فراهم می‌کنند، به موضوعی فراگیر و مهم تبدیل شده و جزء اساسی برای توسعه هر کشور است به طوری که آمار بانک مرکزی نشان می‌دهد، 80 درصد پرداخت‌ها به صورت الکترونیکی انجام می‌شوند و کشورهای پیشرو در ارائه خدمات بانکداری دیجیتال در آینده نزدیک به جوامعی بدون پول نقد در دنیا تبدیل می‌شوند که با استفاده از خدمات بانکی آن‌ها، مراجعه حضوری به شعب به صفر رسد. از طرفی امروزه مسائلی همچون وضعیت اقتصادی کشور و نوسانات نرخ ارز، مشکلاتی در واردات محصولات و عرضه راهکارهای نرم‌افزاری ایجاد کرده است ودر نتیجه کسب و کارها مستلزم هستند تا بیش از پیش نسبت به ارائه محصولاتی فعالیت کنند که علاوه بر آن‌که دقیقا متناسب با نیاز مشتری است از قیمت مناسب، کیفیت مطلوب و عملکرد منحصربه فرد برخوردار باشند.

در این شرایط شرکت‌هایی موفق خواهند شد که بتوانند این تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند به طوری که افزایش هزینه تجهیزات را از طریق متمایزبودن، کاهش هزینه‌های تولید و مصرف جبران کنند و با بهبود خدمات پرداخت الکترونیک با کاهش هزینه‌های منابع انسانی به جای عملیات حضوری، فیش و رسید الکترونیکی به جای مصرف کاغذ، دسترسی به خدمات بدون حضور مشتری و مواردی از این دسته در حذف موانع، مفید واقع شوند و در مقابل تقاضای رو به رشد به صورت صحیح عمل کنند. پیش‌بینی می‌شود در آینده مشتریان به پرداخت‌های موبایلی آسان‌تر روی آورده و تمایل دارند تا مبادلات مالی و خریدهای خود را در کمترین زمان انجام دهند. به طوری که با استفاده از یک بستر جامع حتی بدون نیاز به همراه داشتن کارت بانکی، هزینه سوخت در پمپ بنزین، هزینه غذا در رستوران و هزینه کرایه در تاکسی را پرداخت کنند. رایان‌پارسی با ایجاد راهکارهای خلاق به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا علاوه بر بهره‌گیری از خدمات ویژه و نوین، در هر زمان پاسخگوی نیازهای جامعه باشد و روز به روز بر دستاوردهای خود بیافزایند.

تنوع محصولات و خدمات برای شرکت‌های فعال در هر صنعت، برای سال‌های متمادی موضوع مهمی بوده و از استراتژی‌های مناسب برای پاسخ به تغییرات سریع و غیرمنتظره محیط محسوب می‌شود. متنوع‌سازی، شخصی‌سازی و توانمندی شرکت‌ها درارائه محصولات نوآورانه باید در زمان و به میزان مطلوب فراهم شود تا محصولاتی متناسب با شرایط محیط و بازار تولید شود و بر اساس نیازهای متغیر مشتریان، توسعه یابد. شرکت رایان پارسی با توجه به پیشروی جریان تکنولوژی به سمت سیستم‌های دیجیتالی و موبایلی، ضمن بهره‌مندی از بستری یکپارچه با عرضه محصولات متنوع، عملکرد بهینه و سفارشی‌سازی خدمات و محصولاتی که دارای بالاترین سطح کیفیت هستند، می‌تواند انواع درخواست‌های کاربران را با امنیت حداکثر و مطابق با استانداردهای روز تضمین کند.

رویکرد اصلی رایان پارسی، تمرکز بر طراحی و پیاده‌سازی انواع نرم‌افزار و سخت‌افزار در راستای توسعه حوزه پرداخت الکترونیک در کشور است. محصولات سانیارد الکترونیک، دستگاه‌های کیوسک (Kiosk)، دستگاه‌های خودپرداز (ATM) و دستگاه‌های خود بانک (VTM) محصولات حوزه سخت‌افزاری هستند که با هدف گسترش راهکارهای این صنعت ارائه داده است.

سوئیچ پذیرندگی داریو، درگاه پرداخت اینترنتی(IPG)، نرم‌افزار جامع صادرات نفت، نرم‌افزاردستگاه‌های پایانه فروش و موبایلی، نرم‌افزار ثبت پذیرندگی روشا، نرم‌افزار یو.اس.اس.دی، نرم‌افزار صندوق قرض‌الحسنه، نرم‌افزار جامع فروش شارژ، سیستم‌ها و دستاوردهایی هستند که رایان پارسی به سوی الزامات نوین تشکیل داده است و به عنوان شرکتی توانمند در ارائه خدمات حوزه پرداخت الکترونیک شناخته می‌شود.

رویکرد اصلی رایان پارسی، تمرکز بر طراحی و پیاده‌سازی انواع نرم‌افزار و سخت‌افزار در راستای توسعه حوزه پرداخت الکترونیک در کشور است. محصولات سانیارد الکترونیک، دستگاه‌های کیوسک (Kiosk)، دستگاه‌های خودپرداز (ATM) و دستگاه‌های خود بانک (VTM) محصولات حوزه سخت‌افزاری هستند که با هدف گسترش راهکارهای این صنعت ارائه داده است.