فروش شارژ الکترونیک

امروزه استفاده از شارژ های الکترونیکی روش جدیدی برای افزایش اعتبار سیم کارت های اعتباری می باشد که در آن نیاز به استفاده از پین کد نبوده و سیم کارت مورد نظر به صورت مستقیم شارژ می گردد. با نرم افزار شارژ دیگر نیازی به صرف وقت زیاد برای خرید شارژ ندارید.

دسترسی راحت به شارژ ، امنیت و سرعت بسیار بالا از مهمترین فاکتورها به حساب می آید. شرکت رایان پارسی آمادگی خود را برای ارائه‌ای متفاوت از این خدمات اعلام می‌دارد.

فروش شارژ
سامانه فروش شارژ الکترونیک

سامانه اختصاصی فروش شارژ الکترونیک قادر خواهد بود در سراسر کشور در زمینه توزیع و فروش ای شارژ به فعالیت بپردازد.

  • امکان خرید 24 ساعته
  • پرداخت آنلاین
  • دریافت شارژ آنی برای سیم کارت شما
  • کنترل پنل اختصاصی شامل سفارش خرید
  • مشاهده سابقه خرید و سابقه پرداخت
سامانه جذب و توزیع نمایندگان فروش الکترونیک

سامانه جذب و ارائه خدمات برای نمایندگان در لایه‌های پایین تر این سامانه قادر است کلیه فرآیندهای مرحله دریافت شارژهای انبوه از اپراتور تا توزیع آن را در تمام کشور مدیریت کند. این سامانه یک پنل کاربری را در اختیار نماینده قرار داده تا بتواند سفارش خرید شارژ انبوه خود را روزانه پیگری کرده، در یک فرآیند منظم سفارش خود را ارسال کرده و پس از اعمال نظرات اپراتور بسته سفارشی او تایید و یا رد می‌شود.

وب سرویس متمرکز فروش پین شارژ و شارژ مستقیم

با استفاده از وب سرویس پین شارژ و شارژ مستقیم قادر خواهید بود به راحتی و بدون هزینه به فروش شارژ بپردازید.

نرم افزار‌های موبایل

انتشار نرم افزارهای تخصصی فروش شارژ و شارژالکترونیک و سایر خدمات اپراتورها برپایه موبایل در بستر اینترنت و بدون بستر اینترنت با استفاده از یو.اس.اس.دی  برنامه‌های موجود در دسترس رایان پارسی است.

سیستم‌های خرید شارژ از طریق تلفن

تلفن جزء قدیمی‌ترین ابزارها و بسترهای ارتباطی است. این بستر نزد همگان شناخته شده و در دسترس است. از طرف دیگر رایان پارسی قادر است ساختار و نرم افزار تلفن گویا را برای فروش خدمات راه اندازی کرده و در این بستر به فروش شارژ بپردازد.