نرم افزار و برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی اندروید و iOS

شرکت رایان پارسی  به صورت تخصصی در حوزه نرم افزار فعالیت می نماید که آمادگی خود را جهت طراحی و پیاده سازی نرم افزار برای تلفن های همراه اندروید و iOS اعلام می دارد.

چرا برنامه نویسی موبایل؟

امروزه موبایل ها، همراه همیشگی افراد در همه لحظات هستند. بخش بسیار بزرگی از تجارت الکترونیک و انواع خرید های تحت وب بر روی موبایل ها قابل طراحی و پیاده سازی می باشد. شرکت رایان پارسی با توجه به استفاده از متخصصین خبره در این بخش آمادگی کامل خود را جهت طراحی هر گونه نرم افزار تحت iOS و Android با قابلیت انجام عملیات فروش و پشتیبانی اعلام می کند.

iOS‏ در واقع iPhone OS می باشد که یک سیستم عامل تلفن همراه است که در ابتدا برای آی‌فون و آی‌پاد تاچ توسعه داده می‌شد، از آن زمان به بعد برای استفاده در سایر دستگاه‌های شرکت اپل مانند آی‌پد و اپل تی‌وی گسترش یافت. شرکت اپل مجوز استفاده از iOS برای نصب بر روی سخت‌افزارهای شخص ثالث را نمی‌دهد.

اندروید در یونانی به معنای مَرد، انسان، شبه آدم یا رُبات می باشد، Android‏ نام سیستم‌عاملی است که گوگل برای تلفن همراه و تبلت و هم اکنون برای تلویزیون نیز عرضه می‌نماید و با همکاری ده‌ها شرکت بر روی دستگاه‌های مبتنی بر اندروید قرار می‌دهد. اندروید بر پایهٔ هسته لینوکس ساخته شده‌است.