نرم افزار دستگاه های پایانه فروش رایان پارسی

نرم افزار دستگاه های پایانه فروش شرکت اندیشه هوشمند رایان پارسی، با طراحی هوشمندانه و خلاق، فضای مدیریتی آسان و کاربردی برای کاربران میسر ساخته است، که بازخورد آن برای صاحبان مشاغل بسیار ارزشمند و مفید خواهد بود.

شرکت رایان پارسی با پشتیبانی از صدها هزار دستگاه کارتخوان و شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور، یکی از پیشگامان ارائه خدمات پایانه‌های فروشگاهی در کشور است . پایانه فروش، دستگاهی است که به شما امکان می‌دهد تنها با استفاده از کارت بانکی خود بتوانید وجه مورد نیاز خرید کالا و خدمات را به فروشنده پرداخت کنید. از طریق پایانه فروش کلیه مبالغ حاصل از فروش اجناس و کالا مستقیما به حساب متصل به آن واریز می گردد. این دستگاه همچنین به شما امکان اخذ موجودی حساب شخصیتان را نیز می‌دهد.

استفاده از کارت در پایانه‌های فروش بسیار ساده است. کافی است پس از کشیدن کارت، مبلغ مورد نظر و رمز کارت خود را وارد نموده و تایید نمایید. کل مراحل در چند ثانیه انجام شده و تراکنش صورت می‌پذیرد. سپس دو رسید برداشت از حساب از دستگاه برای فروشنده و دارنده کارت چاپ می‌گردد که این رسید نشان دهنده کلیه جزئیات پرداخت شما بوده و می‌تواند در رسیدگی آتی مورد استفاده قرار گیرد. امروزه پایانه های فروش به لحاظ ارتباط و همچنین قابلیت ها، دارای تنوع زیادی می باشند. هم اکنون با توجه به درخواست شما نصب انواع پایانه ثابت یا سیار با قابلیت های مختلف امکان پذیر است و طی زمان کوتاهی از ارائه درخواست، پایانه فروش در محل فروشگاه نصب می گردد.

مزایا و قابلیت‌های دستگاه کارت‌خوان رایان پارسی

خرید
گزارش تراکنش ها
امکان اتصال به انواع نرم‌افزارهای فروشگاهی
ارائه خدمات تسهیم مبالغ به چند حساب بانکی
امکان پرداخت انواع قبوض جریمه و عوارض
خرید شارژ تلفن همراه تمامی اپراتورها
اعلام موجودی

برندهای پایانه فروش متصل به سوئیچ