پین پد P90

یک صفحه کلید (PINPAD) مستقل جهت اتصال ویژه به پایانه های فروشگاهی ثابت اعم از پایانه فروش تلفنی، شبکه ای و یا صندوق فروشگاهی می باشد.

این محصول با طراحی ایمن و استفاده از الگوریتم های رمزگذاری DES و 3DES و همچنین تکنولوژی مدیریت کلید مانند DUKPT امنیت عملکرد را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

این محصول ایمن و قابل اطمینان است. تجهیزات داخلی آن دارای گواهی تاییدیه هویت PCI 3.X می باشد.P90 مجهز به یک پردازنده 32 بیتی با کارایی بالا و یک کارت خوان غیر تماسی است و انواع مختلفی از عملیات پرداخت را پشتیبانی می کند، که با پایانه فروش ثابت و برنامه های کاربردی با ارزش افزوده متناسب با نیازهای تجاری مختلف در دسترس پذیرنده و دارنده کارت خواهد بود.

طبق الزامات شاپرک ضروریست در تراکنش های پایانه های فروشگاهی، رمز کارت بانکی توسط خود مشتری (دارنده کارت) درج گردد و توجه شود که ممانعت از درج رمز توسط مشتری تخلف محسوب می گردد.

با هدف فراهم کردن پرداختی ساده و در راستای ارتقاء امنیت، پذیرندگان می توانند برای راحتی و امنیت بیشتر مشتریان خود از دستگاه های پین پد استفاده کنند. در حال حاضر یکی از اصلی ترین مشکلات دارندگان کارت ها به هنگام خرید با استفاده از دستگاه های کارتخوان، دور بودن دستگاه از صندوق فروشنده و اعلام رمز کارت با صدای باند است که حریم خصوصی و امنیت دارنده کارت را نقض می کند

مشخصات فنی پین پد P90

CPU 32-bit ARM11 CPU
Display 2-line display, LED backlit
Keyboard 10 numeric keys, 3 operation keys, 3 function keys
RFID card reader Comply with XSO14443 Type A/B and qPBOC2.0 standard
Encryption Algorithm DES, 3DES, SHA-1, SHA-256 etc
Structure security Key, sensitive data self-destruct when disassemble
Peripheral Interface 1 × RS232 or 1 × USB port
Dimension 134mm×76mm×54mm(L×W×H)
Environmental Temperature: 0°C--50°C,Humidity:5%--90%
Certificate PIN security certificate, PCI 3.X