فروش محصولات شرکت سانیارد

شرکت اندیشه هوشمند رایان پارسی نماینده رسمی فروش محصولات سانیارد در ایران است. این شرکت حدود 5 سال سابقه فعالیت در حوزه سخت افزار پرداخت الکترونیک در ایران را دارا می باشد و کلیه ی دستگاه های این شرکت دارای استاندارد های لازم (مورد تایید شاپرک و بانک مرکزی ایران) می باشند. ما با فروش محصولات به روز و پشتیبانی، می توانیم خدماتی مطلوب در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

مشاهده گواهی فروش محصولات سانیارد توسط رایان پارسی

انواع دستگاه های سانیارد

دستگاه کارتخوان i80

پین پد P90

دستگاه کارتخوان موبایلی vi218

دستگاه کارتخوان S380

دستگاه پرداخت موبایلی VQR900

دستگاه پرداخت VQR910

معرفی شرکت سانیارد الکترونیک

سانیارد الکترونیک یکی از شرکت‌های موفق با رشد فوق‌العاده‌ی جهانی هولدینگ سانیارد است که در سال 1999 به وسیله سرمایه‌گذارانش در هانگزو چین تاسیس شده است و با تمرکز حرفه‌ای در زمینه‌‌هایی همچون تحقیقات، توسعه، نوآوری و ساخت انواع دستگا‌های پایانه فروش پیشرفته در راستای ارائه بهترین راهکارهای تکنولوژی بانکی و مالی به مشتریان کلیدی از جمله بانک‌ها، خریدارها، فروشنده‌ها، واسطه‌ها، بازرگانان، خرده‌فروشی‌ها و تامین‌کننده‌های مالی به صورت تخصصی فعالیت می‌کند.

این شرکت با عرضه محصولات و خدمات ارزشمند با پتانسیل بالا، به ارائه راهکارهایی در صنایعی همچون نفت و گاز، پرداخت، مدیریت، دستگاه‌های امنیتی، خدمات یکپارچه و چندبعدی محصولات توانسته به عنوان شرکت برتر در زمینه فناوری نوین، مرکز توسعه صنایع پیشرفته توسط وزارت علوم و فناوری و رهبربازار شناخته شود. همچنین امکان ارائه خدمات فناوری اطلاعات، سیستم بانکداری الکترونیک، دستگاه‌های امنیت بانکی، سخت‌افزار و نرم‌افزارهای حوزه پرداخت الکترونیک در سطح بین‌المللی را داراست و همواره از نوآوری‌های تکنولوژی برخوردار است

سانیارد الکترونیک با دارا بودن مراکز توسعه نرم‌افزاری برون‌سپاری، پروژه‌های نرم‌افزاری از اروپا، امریکا و ژاپن را برعهده گرفته و در این زمینه با شرکت‌هایی نظیر IBM، Microsoft ، Intel ،HP و Cisco همکاری داشته و محصولاتی همچون دستگاه‌های پایانه فروش را با توفیق در کسب استانداردهای بین المللی به بیش از سی کشور از جمله امریکا، آلمان، نیوزلند و غیره صادر کرده است.

این شرکت طی سال‌های متمادی با تاکید بر مشارکت‌های پایدار، کمک به مشتریان و کارکنان و این باور که همیشه روش‌ها بیشتر از مشکلات هستند، به طور پیوسته با هدف ارائه فناوری‌های نوظهور پرداخت همراه با کارایی و پشتیبانی در مقیاس‌های جهانی، محصولات با کیفیت بالا، حرفه‌ای، قابلیت استفاده راحت، همه جانبه و متمایز با قیمت معقول عرضه کرده و دستاوردهای گسترده‌ای در زمینه فناوری اطلاعات به دست آورده است تا به عرضه فناوری‌های بهتر و در نهایت با پیشرفت سبک زندگی به بهره‌وری و تمدن بشری بیانجامد.

رایان پارسی پس از موفقیت در اخذ نمایندگی شرکت سانیارد الکترونیک در کشور، با عرضه محصولات این شرکت سعی در معرفی راهکارهای مناسب برای توسعه هوشمندانه محصولات این حوزه را در ایران دارد.